Hakkımızda

Sektörde 12 yıllık tecrübeye sahip olan Oval Ambalaj, 2020 yılında yeni bir yapılanma ile Meller markasını yaratmıştır. Meller, matbaa sektöründe kurumsal firmaların etiket ve ofset ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Meller, rulo etiket üretiminden ribon tedarikine, ofset baskıdan ambalaj baskısına kadar geniş ürün yelpazesi sayesinde müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılar. Meller, yurt dışında birçok ülkeye ihracat yaparken Türkiye’de 100’den fazla firmaya hizmet vermektedir.

Meller, her sektörün ihtiyaçlarının birbirinden farklı olduğunu bilir. Dinamik ve çok yönlü yapısı sayesinde sektörün ihtiyaç duyduğu yeni isteklere ve ihtiyaçlara hızlı bir şekilde adapte olur. Müşterilerinin farklı proje ihtiyaçlarına özel rulo etiket ve ofset çözümleri sunar. Her türlü projeye hızlı ve zamanında reaksiyon verir.

Etiket, süper kahraman pelerini gibidir, ürünün gücünü ve kim olduğunu gösterir. Ürün, etiket ile tamamlanır. Meller, ürünleri tamamlayan etiketleri üretmek için yüksek baskı teknolojilerini kullanır. Her projeyi büyük bir titizlikle planlar ve zamanında teslim eder.

Kurumsal firmaların; istek ve ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde giderebileceği tedarikçilerle çalışmak istediğini bilen Meller, yüksek baskı kalitesi ve zamanında teslimat ilkeleri sayesinde müşterilerin isteklerini eksiksiz yerine getirir. Bu sayede kurumsal firmaların iş akışında hiçbir şekilde aksama olmaz.